• Padesát odstínů svobody
 • Padesát odstínů svobody - recenze
 • Čtenářské recenze knihy Padesát odstínů svobody od E. L. James

  Třetí díl Padesát odstínů svobody nás provede svatební cestou, líbánkami a začátkem společného života zamilovaného Christiana a Anny. Před čtením jsem cítila jakýsi vnitřní strach, protože jsem cítila, že se v knize stane něco strašného.

  V knize jsem našla neuvěřitelný příběh o strachu, síle a nakonec i lásce nejen dvou lidí pro ně samotné, ale i pro všechny, kteří sdílejí jejich život.

  E. L. James našla způsob jak vytvořit příběh, v současnosti již třetí pokračování příběhu, kde jsou čtenáři schopní zamilovat se současně do Anny i Christiana.

  Autorka vytvořila postavy, které mají chyby, nicméně si své chyby uvědomují. Anna se v příběhu snaží být sama sebou díky své úžasné síle a zároveň chce pomoci Christianovi svou bezpodmínečnou láskou, kterou potřebuje. Christian se snaží dát Aně volnost, i když mu díky jeho nejistotě působí velké psychické potíže.

  Milovala jsem každé slovo zapsané ve všech třech dílech Padesát odstínů. A určitě si je přečtu znovu. Těším se na další knihy od E. L. James.

  Petra Velebilová

  Trilogie Padesát odstínů

  Prvním dílem trilogie je kniha Padesát odstínů šedi

  Druhým dílem je Padesát odstínů temnoty

  A třetím dílem je Padesát odstínů svobody. Termín vydání je plánovaný na konec července 2013.